2.KOLO HALS

Idi na sadržaj

Glavni izbornik:

Proteklog vikenda u Čakovcu na stadionu Mladost, održano je 2. kolo HALS-a za limače i limačice, mlađe kadete i kadetkinje i starije kadete i kadetkinje. Nastupilo je 339 mladih atletskih nada iz 24 atletska kluba.
Bjelovarčani mogu biti zadovoljni, postignutim rezultatima s obzirom na početak sezone. U ekipnom nadmetanju mlađe kadetkinje i starije kadetkinje zauzele su 3. mjesto, stariji kadeti 4. mjesto a limačice 7. mjesto. Limačice su startale u sastavu: Ela Petrić, Lara Sić, Katarina Majerić, Pia Birać,. Limač Krešmir Kelava na 60 m osvojio je brončanu medalju. Mlađe kadetkinje: Mia Rakoci, Iva Šimić, Nika Trkulja, Lara Patekar, Dora Patekar, Lucija Jozić i Ivana Čižmešija. Starije kadetkinje: Arijana Tomljenović, Martina Pokos, Vilma Rać, Rebecca Devčić, i Nika Vlahović. Stariji kadeti: Ante Prskalo, Karlo Katić, i Marko Čižmešija. Njauspješnija kod mlađih kadetkinja, Mia Rakoci koja je postigla osobni rekord na 100 m 13,69 i u skoku u dalj 4,33 m.. Nika Vlahović bila je najuspješnija kod starijih kadetkinja 300 m pr. 3. mj. Ante Prskalo iz natjecanja u natjecanje pokazuje da se formira u vrsnog preponaša, na 300 m pr. 2. mj 44,15, i na 200 m 4. mj. 25,47 u obadvije discipline postigao osobni rekord. Vis 4. mj. Karlo Katić.