POJED.PRV.RH ML.JUN_KE 27._28.05.2017

Idi na sadržaj

Glavni izbornik:

ČETVRTI DORA DENT I JURICA KOVAČIĆ
U Varaždinu na stadionu Sloboda, održano je pojedinačno prvenstvo Hrvatske za mlađe juniore i juniorke. Na atletska borilišta izašlo je 272 atletičara i atletičarki iz 32 atletska kluba.
Prvi dan nastupio je Ante Prskalo u disciplini 110 m prepone još kadet koji se ravnopravno nosio sa mlađim juniorima izbori je finale i zauzeo 6. mjesto. Drugi dan trčao je 400 m prepone i osvojio 9. mjesto. Ante Prskalo iz natjecanja u natjecanje pokazuje napredak i pomalo usavršava tehniku trčanja na preponama što je dokaz da će biti izvrsni preponaš. Marija Beljan trčala je 100 m prepone osvojila 5. mjesto a drugi dan na 400 m prepone, također 5. mjesto. Dora Dent i Jurica Kovačić postigli su dobar rezultat unatoč što su u nedjelju u jutro stigli sa školskog maturalnog izleta u 3. sata ujutro i u 17.30 u Varaždinu trčali 400 m prepone. Osvojili su 4. mjesto i to sa osobnim rekordom, što znači volja i upornost, bez obzira na umor, ali postoji velika volja za nadmetanjem sa svojim suparnicima, dokazali su da su pravi borci.