PRVENSTVO HRVATSKE U DVORANI ZA JUNIORE-KE RIJEKA 04.02.2017

Idi na sadržaj

Glavni izbornik:

ANTE PRSKALO ŠESTI

U Rijeci na dvoranskom prvenstvu Hrvatske održanom proteklog vikenda, natjecali su se kadeti i kadetkinje, buduće atletske nade. Sigurno do sada najmasovnije dvoransko prvenstvo Hrvatske, startalo je 224 atletičara i atletičarki iz 30 atletskih klubova. Klupske boje na ovom natjecanju zastupali su perspektivni kadet i kadetkinja Ante Prskalo i Nina Vlahović, koji su opravdali svoj prvi nastup na državnom prvenstvu.
Ante Prskalo takmičio se u disciplini 60 m prepone, u polufinalu u svojoj skupini zauzeo je 2. mjesto i izborio završnicu u kojoj je osvojio 6. mjesto u državi u vremenu 9,57.
Nika Vlahović nastupila je također na 60 m prepone, svoj prvi nastup na tako važnom i zahtjevnom natjecanju osvojila je 11. mjesto u vremenu 11,22. To je bilo njihovo prvo vatreno krštenje na tako masovnom i zahtjevnom natjecanju, opravdali su povjerenje trenera, stekli su nova iskustva, što će sigurno koristiti za buduća natjecanja.